czwartek, 17 grudnia 2015

Czwartek, 17 grudnia 2015 r. - "STAR WARS"

Cześć! Już tylko godziny dzielą nas od polskiej premiery VII części "Gwiezdnych wojen" pt. "Przebudzenie mocy". Fani sagi musieli czekać ponad dziesięć lat na nowy film (a na chronologiczną kontynuację wydarzeń z VI części ponad trzy dekady). Oczekiwania są ogromne, poprzeczka podniesiona niezwykle wysoko, a balon napompowany do granic możliwości. Do tego należy dodać ogromny szum medialny, który towarzyszy nam już od kilku tygodni, a z każdym dniem jeszcze wzrasta. W sklepach możemy znaleźć różne produkty z logiem STAR WARS ( co ciekawe są to nie tylko filmy i książki, ale również koszulki, słodycze, a nawet owoce:)). Kampania reklamowa prowadzona jest z naprawdę wielkim rozmachem, a jej efekty widać między innymi po liczbie sprzedanych biletów. Jednym słowem świat opanowało gwiezdne szaleństwo. 


Branża lotnicza również czynnie uczestniczy w promocji filmu. Linia ANA przygotowała trzy malowania specjalne z okazji premiery, a dwa z nich ma już za sobą debiut na niebie. 


Największą popularnością cieszy się B787-9 (JA873A), który na każdym lotnisku wzbudza ogromne zainteresowanie wśród obserwatorów ( nie tylko fanów lotnictwa). Trzeba przyznać, że malowanie jest nie tylko bardzo pomysłowe, ale również bardzo ładne. Moim zdaniem spokojnie można zaliczyć je do trójki najpiękniejszych malowań specjalnych tego roku. Zresztą zobaczcie sami.


Drugi STAR WARS JET to B767-300 o numerze rejestracyjnym JA604A, który może nie jest tak efektowny jak R2D2, ale również bardzo miło się na niego patrzy ( tym bardziej, że posiada różne malowania po obu stronach). 


Na prezentację trzeciego malowania musimy poczekać do początku 2016 roku. Kampania promocyjna obejmuje nie tylko zmianę barw, ale również szereg innych atrakcji, które czekają na pasażerów zarówno na lotniskach...


....jak i w samolotach:)Bardzo fajnie zmontowany filmik przypominający losy Anakina Skywalkera / Lorda Vadera tutaj. Ten bohater zagościł nie tylko na koszulkach, bluzach i innych gadżetach, ale również na stateczniku Grummana EA-6B o numerze rejestracyjnym 161883. Jak ktoś kiedyś mądrze powiedział: " Niby zły, ale przy bliższym poznaniu swój chłop":).


"Gwiezdne wojny" mają fanów na całym świecie. Są to osoby w różnym wieku i o różnym statusie społecznym. Fascynują się nimi kobiety i mężczyźni, bogaci i biedni. Niektórzy piszą o nich prace magisterskie, a jeszcze inni biorą ślub przebrani za swoich ulubionych bohaterów. To nie jest tylko zwykła seria filmów, dla wielu ludzi to nieodłączny element ich życia - bardzo barwny element. Przed premierą pojawiło się mnóstwo  plotek i przecieków, ale nadal idziemy do kina pełni obaw i niepewności. Będzie hit czy kit? Jak wypadną nowi bohaterowie? Czy "starzy" nadal będą równie dobrzy jak w poprzednich częściach? Czy nowy czarny charakter - Kylo Ren zbliży się do poziomu Lorda Vadera? Znaków zapytania jest wiele, ale "Przebudzenie mocy" zbliża się do nas nieuchronnie. Mam nadzieje, że nikt po wyjściu z kina nie będzie zawiedziony, a nowa odsłona sagi będzie zachwycała widzów w podobnym stopniu jak poprzednie części. Miłego oglądania i niech moc będzie z Wami! :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz